Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-01-2007, 23:42   #1
Nergala
 
Nergala's Avatar
 
Reputacja: 1 Nergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skał
[autorska] Wyprawa w nieznane

UWAGA!
Łowcy głów! Poszukiwacze skarbów i przygód! Zapraszam do mnie! Każdy, kto chce zarobić, stać się sławny uciec od przeznaczenia jest mile widziany na mojej wyprawie. Ostrzegam jednak, iż jest ona niebezpieczna i długa, w tereny, na których jeszcze nikt z Vandiru stopy nie postawił...
Zainteresowanych zapraszam do spotkania się ze mną. Najczęściej można mnie spotkać w karczmie "Pod Rogatym Aniołem".
P.S.
Proszę pytać o Naomi


Przeczytałeś ogłoszenie na jednym z drzew w mieście. Wyprawa zdawała Ci się dosyć intrygująca żebyś się nią zainteresował. Bez dłuższych namysłów zacząłeś poszukiwania podanej karczmy.


ZASADY GRY:
-MG opisuje walki, Ty piszesz tylko, co robisz
-częstotliwość pisania postów minimum 1/24h, jak ktoś nie napisze, to uznaję, że idzie za drużyną, a w czasie walki stoi w kącie i się chowa
-nie pisać postów długości dwóch linijek albo kilku wyrazów...
-wchodząc w dialogi nie pisać, co rozmówca odpowiedział, to byłoby nie fair
-nie wyzywać się, nie bluźnić i przestrzegać ortografii (pisząc posta sprawdzać pisownie)
-wszelkie pytania i niejasności pisać do mnie na PW lub na gg: 3531845


KARTA POSTACI:
Imię:

Nazwisko bądź przydomek:

Rasa: elf, półelf, człowiek, krasnolód (jeżeli inne, to pisać, może się zgodzę)

Płeć:

Profesja: łowca, najemnik, mag, złodziej, banita itp.

Ekwipunek: 10$, sztylet + własna broń (zgodna z ekwipunkiem wybranej rasy)

Czary: jeżeli jesteś magiem, będzie to zależeć od punktów wiedzy (skontaktuje się wtedy z Tobą) podstawowe zaklęcia dla każdego:
-heeteel - leczenie zewnętrznych ran
-burnth - ogień
-fthinksee - widzenie najbliższej drogi

Wygląd:

Historia: (umieścić w niej swoje pochodzenie i wybór profesji)

Umiejętności:

STATYSTYKI:
Siła:
Wytrzymałość:
Zręczność:
Spostrzegawczość: im więcej, tym trudniej Cię będzie zaatakować z zaskoczenia
Inteligencja:
Wiedza: im więcej, tym więcej zaklęć poznajesz
Żywotność: im więcej, tym więcej czarów na turę będziesz mógł użyć
(do rozdania 70 punktów na statystyki)


Zapraszam serdecznie. Do gry potrzebne jest minimum 5 osób, więc się sprężać, a jeżeli ktoś zgłosi się po limicie, to wszystko zależeć będzie od postaci (czy będzie na tyle interesująca, żebym ją dodała). Pzdrawiam.
 
__________________
Sore wa... Himitsu desu ^_~
Nergala jest offline