Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2007, 16:17   #5
Relo
 
Reputacja: 1 Relo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodze
Przez całą podróż siedziałem rozmyślając nad minionymi dniami i nad tymi które miały dopiero nadejść. O planach które były w realizacji i o tych które został przerwane przez interwencje radnych z luskanu jednak to już było przeszłością i nie było do czego wracać. Podróż minęła mi dość szybko gdyż żyłem już w o wiele gorszych warunkach przez sporą część swego życia. Gdy wreszcie przybyliśmy do brzegu rozpoczął się czas na nowe plany, plany o zemście.
Ponura parodia uśmiechu wpełzła na moje usta na myśl o ponownym spotkaniu z radnymi luskan.

...

Gdy zeszliśmy na ląd szybko okryłem się płaszczem i zakryłem twarz kapturem stając za resztą grupy. Nie sądzę ,że moja twarz zrobiła by dobre pierwsze wrażenie na yuan ti. Teraz potrzebowaliśmy sojuszników , przynajmniej na jakiś czas.
 
Relo jest offline