Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2012, 10:22   #2
Rebirth
 
Rebirth's Avatar
 
Reputacja: 1 Rebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputację
- Poczekaj - zabrzmiał stanowczo, patrząc na informatora nie lubiącym sprzeciwu wzrokiem - Chcę wiedzieć więcej od ciebie, brachu - wypowiedział to ochryple, choć tym razem tonem ciepłym i opanowanym, niczym jak w rozmowie przy kawce. Przy tym uśmiechnął się serdecznie, ale był to uśmiech bardzo mechaniczny. Wszak jedynie usta mu się wykrzywiły lekko, kontrastując przy tym z zimnym, poważnym wyrazem pozostałej części twarzy. Nie tracąc rozmówcy z oczu, w milczeniu przekrzywił wpierw głowę w prawo, a potem w lewo, strzelając przy tym kręgami szyjnymi - Powiesz mi, co o nim wiesz... Kiedy przybywa, z kim się spotyka, dla kogo pracuje. Powiesz mi, prawda? - zapytał niemalże retorycznie, akcentując to bardziej otwartymi powiekami i lekko rozwartymi ustami.
 
__________________
Something is coming...
Rebirth jest offline