Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2007, 20:17   #8
Nergala
 
Nergala's Avatar
 
Reputacja: 1 Nergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skał
Świat jest zupełnie moją konstrukcją, będzie się rozwijał z każdym pomysłem . Co do fabuły, mogę powiedzieć tylko tyle, że wyruszycie na inny kontynent i będziecie tam mieć dużo przygód. Co do profesji: zakładałam, że drużyna składać się będzie z ludzi.... że tak powiem, z poza marginesu mroczna banda ... Umiejętności powinny się zgadzać z daną rasą, byłoby bardziej przejrzyście i przyziemnie.

Później, kiedy będę miałą już odpowiednie materiały, dodam opis profesji, oraz profesji wyjściowych. Tylko to zależy od moich przyjaciół, kiedy będą w stanie mi to doręczyć, a jak nie, to powinnam sama sobie z tym poradzić.

Proszę jeszcze raz o to, aby profesja oraz ekwipunek były zgodne z rasą...
(np. elf może być łotrzykiem, złodizejem i banitą
człowiek - banitą, złodziejem i łowcą
półelf- tak jak człowiek i elf
a krasnolud... z tego co pamiętam łowca chyba )
 
__________________
Sore wa... Himitsu desu ^_~
Nergala jest offline