Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2007, 00:37   #2
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Drogi MG.
Nie wpisuję się tu jako gracz, ale jako uważny obserwator. Bardzo, ale to bardzo się obawiam, że ta sesja w niczym nie będzie przypominać zwyczajnej sesji fabularnej w dobrym tego słowa znaczeniu. Już samo użycie "Diablo" jako nośnika "sesyjnego" nie nastraja pomyślnie, bo i "Diablo" to nie jest RPG. W opisu wnioskuję, że będzie to niczym nie skrępowana nawalanka bez systemu i bez ładu, bo nie podałeś na jakiej podstawie będą wyliczane obrażenia itp. Ale zostało już powiedziane co nieco o przyznawaniu doświadczenia za zabijanie stworów.
Wiem, że w "Diablo" dwóch druidów to głupota, bo konstrukcja gry jest głupia. A już na pewno z odtwarzaniem postaci ma bardzo nie po drodze. Już nie wspomnę o tych wspaniałych i wyczesanych Krwawych Sankach Prostoty czy też Śniegowych Wykałaczek Bólu. I z całą pewnością nie będzie tu opisywania "wyczynów" nikogo w "Diablo" - to nie to forum. A tak w zasadzie to nie lepiej odpalić "Diablo" i sobie natłuc co nieco stworków? O ileż prościej.
Proszę MG, o przedstawienie mi czegoś (nie wiem, zarys przygody, mechanikę do walk czy nawet testowania umiejętności a ostatecznie ideę przyświecającą akurat takiej sesji a nie innej) co przekona mnie, że ta sesja będzie wartościowa i wnosząca coś nowego w dział autorski. Jeśli nie, zostanie zamknięta. Jeśli tak, można zbierać drużynę i iść na spotkanie .... czegoś.
Pozdrawiam
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline