Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2012, 14:11   #1
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
[WFRP IIed] Poszukiwani gracze



Witam serdecznie!
Prowadzę obecnie dwie przygody, które powoli zmierzają do końca. Jedna z nich zakończy się już za niedługo, druga ciut później. Niedługo potem ruszą kontynuacje. Mam miejsce, by przyjąć do nich dodatkowych graczy. Myślę, że w każdej mógłbym przyjąć po dwie postacie, więc teoretycznie są cztery miejsca. Może się to jeszcze zmienić, jak do końca będą opracowane scenariusze, ale można przyjąć, że nie.

Będą to piąta i czwarta część przygód, ale znajomość tego co się działo wcześniej oczywiście nie będzie wymagana. Będą to całkowicie odrębne zagadki. Poniżej linki do raportów z sesji, gdzie można przeczytać co nieco (w tym streszczenia przygód, opis bohaterów, a także linki do sesji właściwych).


I – Z założenia bohaterowie mieli walczyć z Chaosem.
[WFRP 2ed.] Cz.1 – Legenda o płaczącej gołębicy ([WFRP 2ed.] Cz.1 – Legenda o płaczącej gołębicy)
[WFRP 2ed.] Cz.2 - Skrzynia Konrada ([WFRP 2ed.] Cz.2 - Skrzynia Konrada)
[WFRP 2ed.] Cz.3 - Burza nad Kreutzhofen ([WFRP 2ed.] Cz.3 - Burza nad Kreutzhofen)
[WFRP 2ed.] Cz.4 - W blasku Morrslieba ([WFRP 2ed.] Cz.4 - W blasku Morrslieba)

II - Z założenia bohaterowie mieli być najemnikami, działającymi za tytułową garść koron.
[WFRP 2ed.] Za garść złotych koron - I ([WFRP 2ed.] Za garść złotych koron - I)
[WFRP 2ed.] Za garść złotych koron - II ([WFRP 2ed.] Za garść złotych koron - II)
[WFRP 2ed.] Za garść złotych koron – III (sesja)


Kogo szukam:
- Graczy aktywnych i regularnych, takich jakich mam obecnie, maksymalny czas na post to 4 dni (nie wymagane długie posty, wymagana aktywność). Nie mam nic przeciw graczowi początkującemu w WH, jeśli tylko spełnia wymagania Terminowość i aktywność jest dla mnie najważniejsza!
- Do obsadzenia cztery miejsca. Po dwa w każdej przygodzie. Można określić, do której się chce dostać, ale nie trzeba, wtedy sam przydzielę.
- Rasa i profesja dowolna, wszystko co w oficjalnych podręcznikach.

Profesja podstawowa, podręcznikowo z jednym rozwinięciem, cechy losowe. PPki na max. W KP proszę o listę umiejętności, zdolności i ekwipunku. Historia z opisem charakteru, nie wymagam długiej.

Karty postaci proszę wysłać na mail: ajt@go2.pl lub PW. Wszelkie pytania również można podsyłać tą drogą.

Rekrutacja jak na ten moment nie ma ram czasowych. Jak będę zaczynał kontynuację, to wybiorę dwie najbardziej pasujące mi KP w tym momencie.

Zapraszam!!!
 
AJT jest offline