Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2012, 23:17   #2
Stalowy
 
Stalowy's Avatar
 
Reputacja: 1 Stalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputację
Witam was wszystkich jako wasz przewodnik nie tylko w wierze, ale i po Sektorze Calixis.

Mam nadzieję, że uda nam się do końca tej Krucjaty dotrzeć w pełnym składzie z pokaźną ilością ubitych chaosytów.

Póki co szukam avatara dla mojego kamrata... Ksiądz Dobro Dobro pasuje co prawda do roli wojownika o wiarę i łowcy heretyków, jednak wizerunkiem raczej psułby czterdziechowy klimat. O znalazłem. To będzie dobre:



Garść informacji jakie wiecie o Magnusie i Luciusie.

- Obaj zostali oddelegowani do Cadian od Rogue Tradera, który zaoferował swoją pomoc w walkach na Bront. Na obecną chwilę dowództwo regimentu jest ich przełożonymi.

- Obaj są zadeklarowanymi drusianami. Święty Drusus Wojownik był pierwszym Lordem Sektorem Calixis. Tak zwani Adherenci to ludzie, którzy postanowili żyć zgodnie z dogmatami jego kultu który zakłada kontynuowanie jego krucjaty. Prościej rzecz ujmując Święty przykazuje żyć jak żołnierz i tłuc się z wrogami Imperatora gdzie się tylko da.

- Magnus pochodzi z Ekspansji Koronus położonej "na zachód" od Calixis i był wcześniej misjonarzem. Nie wspomina o swojej młodości i rodzinie. Lucius był natomiast inicjatem w świątyni w Port Wander jednak poczuł powołanie do bardziej aktywnego okazywania swojej wiary.
 

Ostatnio edytowane przez Stalowy : 10-11-2012 o 23:43.
Stalowy jest teraz online