Wątek: [d20] Naruto
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2012, 14:11   #3
andramil
 
andramil's Avatar
 
Reputacja: 1 andramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłość
Bardzo ciekawy pomysł, daje naprawdę wiele możliwości (co czasem jest problem - tak jak kobieta nie wie w co się ubrać czasami gracz nie wie kim zagrać, bo zagrać chciałby każdym).

Chętny jestem, i to bardzo. Mroczne realia Naruto są całkiem kuszącym pomysłem. Dają całkowicie nowe spojrzenie na świat Uzumakiego.

Co do postaci to kuszące jest pochodzenie z krain lodu, bądź koczownikami. Choć i wioska mhroku wydaje się być pociągająca (zapewne niechętnie przyjmiesz zabójcę z więzienia, a rekinoludy niezbyt mnie nakręciły :P)

Edit: Co z rasami dnd? Zostają tylko ludzie czy przewidujesz jakieś miejsce dla krasnali, elfów i innych humanoidów?
 
__________________
Why so serious, Son?

Ostatnio edytowane przez andramil : 12-11-2012 o 14:20.
andramil jest offline