Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2012, 21:25   #5
Mizuki
 
Mizuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znany
Po pewnych przemyśleniach nad uniwersum, doszedłem do wniosku, że nieco się pomyliłem. Sesja byłaby na pewnym przełomie klimatów steampunk/dieselpunk - przynajmniej jeśli chodzi o "warunki technologiczne".

Sonda nie cieszy się specjalnym zainteresowaniem, ale 6 głosów pojawiło się "zależy od fabuły". Mam cichą nadzieję, że być może więcej osób zagłosuje/zainteresuje się rekrutacją, którą zacznę tworzyć w najbliższych dniach.

Zadam w takim razie jeszcze jedno pytanie, po za ankietą: Jak widzicie przygodę w takim świecie? Mianowicie: jako wspaniałą, epicką walkę z magicznymi istotami wygrzebanymi może spod ziemi? A może wolicie polityczno-szpiegowskie klimaty? Albo "wojskowe". Pytam się z prostego powodu - chcę trafić do najszerszej ilości potencjalnych graczy, a ponieważ mam tworzyć całe uniwersum, fabularnym motywem można bardzo swobodnie operować na tym etapie .
 
__________________
"...niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
dla szpiclów katów tchórzy - oni wygrają
pójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudę
a kornik napisze twój uładzony życiorys"
Mizuki jest offline