Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2012, 10:13   #1
radogost
 
radogost's Avatar
 
Reputacja: 1 radogost nie jest za bardzo znanyradogost nie jest za bardzo znany
[MSHAG] Heros or Villain Polska

Witam Wszystkich
Jestem nową osobą na tym forum, kiedyś grałem tu jedną sesje było fajnie.
Przechodząc jednak do sedna, od jakiegoś czasu chodzi za mną sesja w klimacie Super Bohaterów ratujących świat. No może nie do końca świat a właśnie Polskę, ile można dewastować NY czy Gotham City, nadszedł czas na Warszawę i inne miasta w Polsce.

Mam trzy koncepcje scenariuszy, chciałbym się dowiedzieć czy są w ogóle chętni i jaki scenariusz jest PREFEROWANY

1 Marvel - sesja w klimatach X-man, heroicznie z niewielką ilością brudów, trudnych decyzji moralnych do podjęcia, postacie nie muszą być mutantami, powinny być Bohaterami, jednak jak to u X-menów bywa nikt nie jest krystalicznie czysty

2 Punisher - obrońcy uciśnionych, którzy działają wszelkimi możliwymi środkami. Jednak należy pamiętać o tym aby nie przekroczyć granicy między Bohaterem a Łotrem i nie stać się tym drugim

3 Alphas - i dla odmiany scenariusz całkowicie nie Komiksowy, na bazie serialu Alphas (Serial TV 2011- ) - Filmweb , BG na początku są rekrutowani przez Rząd, początek scenariusza rusza z początkiem serialu, jednak wydarzenia jak wcześniej pisałem dzieją się w Polsce.

Zapraszam do komentowania oraz głoswoania
 
radogost jest offline