Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2007, 12:59   #3
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
mi też nie podoba sie brak aktywności co niektórych. Do Bartoliniego wysłałam PW i mimo ze był online nie odpowiedział do dzisiaj. Posta dawno nie napisał. jeśli znów mnie zignoruję odbiorę to jako oczywiste wypowiedzenie chęci uczestnictwa w sesji i
niestety owy gracz sesję opuści.

to że gracze nie piszą to naprawdę NIE MOJA wina i NIC na to nie poradzę, Arsad. Ty sam też wiele razy byleś online i prosilam o posta ale nie napisałeś. przecież nie zmuszę Was do pisania, mogę tylko podziękowac nieaktywnym

sesja skupia sie na graczach którzy PISZĄ, ktorzy sie starają - jeśli reszta NIC nie robi dlaczego sesja miałaby skupiac sie na nich? MG odpowiada na działania postaci - a więc te działania muszą istniec. jeśli ktoś nie robi nic niech się nie dziwi że MG pisze post w ktorym odpowiada na to co inni ZROBILI. To, że dana postac jest ignorowana przez innych GRACZY to NIE MOJA wina, Arsad. To gracza grają i maja prawo wybrac kogo zignorują kogo nie.

Tak, jeden post na dobę - a mimo to parę razy pomimo moich próśb nie napisałeś ani jednego. Wiem że masz obowiązki, kilka innych sesji, inni pewnie też, więc czekam 24 godizny na koniec tury. To że inni gracze w tym czasie piszą więcej postów rozmawiajac między sobą to chyba żaden grzech?

O narzucaniu tempa - początkowo sesja wlokła sie niemilosiernie. Staliście sobie przed kanionem 2 turę i nic. Mogliście WSZYSTKO a NIKT nie podjął zdecydowanego dzialania. Przecież z nieba nie wyskoczy noga i was nie kopnie w zadki;D to gracze muszą zdecydowac: "idziemy". To gracze narzucają tempo. Oczywiście, jeśli chcecie możecie sobie stac 10 tur w jednym miejscu, mnie to nie przeszkadza, ale czy sesja będzie wtedy Ci sie bardziej podobac? Ja wolę kiedy KTOKOLWIEK niekoniecznie najaktywniejsi podejmują działanie. A że na mojej sesji to akurat oni podjęli działanie, nic na to nie poradzę.

Ani do pisania postów ani do podejmowania działania Was nie zmuszę, gracze, więc CO mam z tym zrobic, Arsad?
 
Almena jest offline