Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2007, 15:26   #14
Extremal
 
Extremal's Avatar
 
Reputacja: 1 Extremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemu
Ivax słuchając słów Eris przetarł oczy:
"-Mylisz się moja piękna, nie ma zręczniejszego i bardziej celnego łucznika w całym kraju niż ja! Zbulwersował się lekko już podpity bohater.
"- Co do tej młodej panny, z daleka wyglądała niczego sobie" Powiedział dumnie
"-Pewnie zazdrosna o nią jesteś!! HAHAHa" Roześmiał się błogo Ivax szturchając łokciem DarkStona, uspokoił się wówczas jak jego oczom ukazała się już znajoma Demonica, Naomi. Która wręczyła im wszystkim pieniądze. Cieszył się bardzo z tego, wiadomo, kolejne kufle piwa będą za to.

- Jeżeli macie jakieś pytania, już jestem wolna... U króla byłam, złoto jest od niego.

Ivax'a obchodziła tylko i wyłącznie mamona. Był lekkoduchem i najlepiej czuł się żyjąc z dnia na dzień, nie obchodziły go ani wytyczne zadania, ani to kto został porwany i kto chce go uratować. Kto dał więcej, temu służył.

"-Dziękuje Ci ma droga, za ten wspaniały trunek!" Podziękował Pannie w płaszczu.
"-Nurtuje mnie jedno pytanie... jaka będzie nagroda za odnalezienie tego bachora??" Spytał się.
 
__________________
Jednogłośną decyzją prof. biskupa Fiodora Aleksandrowicza Jelcyna, dyrektora Instytutu Badań Nad Czarami i Magią w Sankt Petersburgu nie stwierdzono w naszych sesjach błędów logicznych.
"Dwóch pancernych i Kotecek"
Extremal jest offline