Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2012, 09:38   #4
Pietro
 
Pietro's Avatar
 
Reputacja: 1 Pietro jest na bardzo dobrej drodzePietro jest na bardzo dobrej drodzePietro jest na bardzo dobrej drodzePietro jest na bardzo dobrej drodzePietro jest na bardzo dobrej drodzePietro jest na bardzo dobrej drodzePietro jest na bardzo dobrej drodzePietro jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał malahaj Zobacz post
Ja przygotowalem sporo alkoholu, ale chyba pojdzie mi wczesniej.
Mam podobny problem.
W sumie brat "pechowo" urodził się 22. grudnia. Asekuracyjnie urodziny zaczynamy więc opijać już 20.

Poza tym przygotowywać? Znowu? Napychałem już kabonę do materaca jak przy 2000 banki miały się wysypać. To wydawało się bardziej realne niż fakt, że świat wyłączy się w nieoczekiwany sposób bo banda dzikusów nie potrafiła liczyć do 22. No albo nie zdążyła bo pomimo swojej rzekomej niepojętej wiedzy dość słabo szło im w starciu z jakby z tego nie wynikało - bardziej ograniczonymi cywilizacjami.
W sumie ostatnio miałem plan żeby skoczyć do jakiegoś lumpeksu i zainwestować w kilka hawajskich koszul. Gdzieś ktoś wspominał, że ma się tu na naszym poletku zrobić mały tropik. Kto wie, kto wie, w sumie zima to poza sezonem, więc i tak nie przepłacę.
 
__________________
Sometimes you have to play a long time to be able to play like yourself.
- Miles Davis
Pietro jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem