Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2007, 17:39   #21
Nergala
 
Nergala's Avatar
 
Reputacja: 1 Nergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skał
-Tak. Król zapomni o wszystkich waszych winach. Znów będziecie mogli spokojnie przemierzać krainy naszego państwa. - powiedziała spokojnie. Znów zamówiła kolejkę dla każdego i pociągnęła duży łyk gorzałki. - Mam nadzieję, że macie mocne głowy... Bo ten trunek, jest mocniejszy niż wszystkie gorzałki tego świata. - dodała po chwili i wyciągnęła z plecaka duży bukłak. - Roboty jednego z demonów w mojej rodzinie. Jak po raz pierwszy sięgo napiłam, od razu straciłam przytomność. -zaczęła się śmiać. Dała każdemu do spróbowania. - No, trochę jeszcze posiedzimy i zbieramy się po pokoju. - powiedziała opróżniając kufel.
 
__________________
Sore wa... Himitsu desu ^_~
Nergala jest offline