Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2012, 18:16   #5
Stalowy
 
Stalowy's Avatar
 
Reputacja: 1 Stalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputację
Co ja mogę powiedzieć. Podobało mi się. Wartka akcja, ciekawy koncept sesji.

Inni gracze. Każdy grał jak grał, a kto grał najskuteczniej pokazało to jak kto szybko schodził.

Uwagi ogólne... to co Wnerwik przyznam. Może i z hordą zombie przejmowanie budynku jest szybkie, ale nie aż tak, że wymiana kilku ciosów między dwoma martwiakami to zagłada całej szkoły w tym czasie się odbywa.

Uwagi co do siebie. Marian miał być ponurym żniwiarzem... jednak poszedł w moce fiskusa, do których wyboru został zmuszony przez okoliczności (potrzeba szybkiego regenu HP kiedy było jeszcze sporo żywych). Taktyka... kiepska. Rzeczywiście trzeba było uganiać się za żywymi i w cholerę zostawić innych WŻT. Jestem zadowolony z tego, że ze znikomym levelem tak długo przetrwałem, jednak na planszy nie stanowiłem jakiegokolwiek zagrożenia dla kogokolwiek. Pokazuje to chociażby fakt, że Marian miał problemy z każdym specjalnym zombie na jakiego natrafił.

Na co tutaj jeszcze ponarzekać... nie ma osiągnięć i nagród! W poprzednich gierach strasznie mi się to podobało w raportach i miałem nadzieję zgarnąć parę trofeów... nie ma ich... smutno ._.


Ale żeby nie było, że tylko marudzę...

Pojawiające się eventy od czasu do czasu były fajne. Sceny, czy jakieś dziwne postacie albo miejsca urozmaiciły ciągłe bieganie za żywymi i zmienianie ich. Sam fakt że pojawiali się specjalni żywi też był super... (szkoda że żadnego nie zdołałem dorwać)...

Dobre też było to że żywi próbowali walczyć, kiedy już się połapali co i jak. Gorzej dla WŻT (a tak naprawdę tylko dla mnie bo reszta miała jak przebijać się przez barykady).

Po tym Przetrwaj To! czuję jeszcze większy głód przetrwania. Niestety niedługo będę miał problem z netem, więc raczej nie będę mógł zagrać w coś z szybszą akcją.
 
Stalowy jest teraz online   Odpowiedź z Cytowaniem