Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2012, 18:09   #11
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Dreak Zobacz post
Ale żeby nie było za słodko, czasem gubiłem się w tabelce czy opisie. Trochę przeszkadzało mi też ze ludzie stali się moim głównym przeciwnikiem, a nie tylko przeszkodą i pokonali ogromną część mojej armii przez co też częściowo przegrałem. Rozumiem w prawdzie że nie mogłem być zbyt potężny bo inni nie mieli by szans ale sami dopuścili do takiej sytuacji właściwie dając mi wolną rękę, sam byłem tym zdziwiony.
Każdy kto był w tym czasie na zewnątrz dostał informacje, że słyszy zbliżające się śmigłowce. Informacja ta miała widnieć przez 2 tury, a w trzeciej śmigłowce by się pojawiły. Jakimś sposobem jednak informacja w 2 turze zgubiła się, uznałem, że musi być drugie ostrzeżenie i dopiero w czwartej turze pojawiły się śmigłowce od chwili ich zapowiedzi. Jakby inni byli na dworzu w tym czasie to też by otrzymali obrażenia. Nie chodziło o ciebie, ani o to, że miałeś dużo armii, ale o twój pobyt na zewnątrz. Przypadkowo wszyscy inni byli w tym czasie w kanałach.
Cytat:
Napisał Irregular Zobacz post
i już wyczekuję na następną sesję w tym stylu - może uda mi się nauczyć grania konkretami i zginąć chociaż jako trzecia, nie druga (jakieś ambicje trzeba w końcu mieć).
Zapraszam.

A tak na marginesie: ktoś ma jeszcze jakieś pomysły na usprawnienie rozgrywki? Śmiało piszcie tu lub na PW.
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem