Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2012, 08:20   #6
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Kurczę niby moje klimaty, niby tematyka mnie interesująca ale mam kilka ALE.

Jesteś na forum jak widzę nowy, pierwszy post, pierwsza rekrutacja i taka krótka? Jeśli chcesz zachęcić graczy, to trochę mało napisałeś. Tu nawet nie chodzi o zachęcenie ale o szacunek dla nich, by wiedzieli jakiego stylu prowadzenia, pisania mogą się spodziewać. Rekrutka na te pytania niestety nie odpowiada.

Przyznam szczerze, że byłbym zainteresowany ale obecnie sam post rekrutacyjny zbyt wiele na m nie mówi.

Po drugie do jednostki Delta Force się nie dostaje przydziału. Najlepsi dostają propozycję uczestnictwa w selekcji, która jest mordercza i mało ludzi ją kończy. Polecam książkę "Inside Delta Force". Nawet nie mamy pewności czy ta jednostka się tak nazywa, nie ma jej w oficjalnych spisach podawanych przez Armię Stanów Zjednoczonych.

Generalnie byłbym zainteresowany, pod warunkiem że wszystkie te ALE znikną.

Pozdrawiam merill
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline