Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2012, 18:02   #3
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Fearqin Zobacz post
Oj jak ten czas leci... pamiętam to jakby było wczoraj... pierwsza część tej kampanii, bycie podpalonym w tamtej przydrożnej karczmie, Kerm pewnie też to pamięta. Tak, tak. Starość... zupełnie jak i moja postać.
Oj leci, to fakt Ja jeszcze pamiętam, jak Was wszystkich umieściłem w pierwszej karczmie, przekazałem pierwszą notkę itp.
Cytat:
Napisał Fearqin Zobacz post
Bardzo mi się podoba styl prowadzenia AJT. W normalnym RPG, raczej nie dałoby się tak podzielić różnych wątków, na tyle postaci, ciągle je ze sobą przeplatając. A na forum zazwyczaj MG się nie chce, bo wymaga to nie tylko myślenia, jak i większego zaangażowania. A tutaj proszę bardzo - rewelacja mistrzu, rewelacja!
Dziękuję bardzo za pochlebną opinię. Rzeczywiście udało się tu fajnie to rozdzielić. Ryzykowne mi się to wydawało, ale się udało Ale też z pewnością nie udałoby się gdyby nie Wy! Gdyby każdy nie był zaangażowany w swoją rolę.
Cytat:
Napisał Fearqin Zobacz post
A propo AJT, ta cała debata, miała móc mieć w Twoim założeniu duży wpływ na to co się stanie? Czy postanowiłeś z góry, że jako tako się tam usłuchasz do paru sugestii naszych postaci, a resztę zrobisz po swojemu? Bo w sumie to co udało nam się wtedy zmienić, to nie wysyłanie Synów Mammisynków do Ferelgen i odłożenie sprawy elfów na później. A właśnie, co z elfami? Pomagały nam w obronie, czy potwierdzili swoje francuskie korzenie?
Jak najbardziej! To dzięki Wam Mamminsynkowie zostali. Z góry miałe ustalone, że bez Waszej ingerencji zdecydowanej (i dpowiednich argumentów) idą na obronę. Kasztel jest nie kryty, no i na koniec większa lipa i w ogóle. To ile armii pójdzie też zależało od Was, ale ważniejsi byli oni.

No a co do elfów, to szczerze, miałbyć tylko dodatek. Takie coś odbiegające od sprawy, na rozluźnienie, chciałem zobaczyć reakcję i to szczególnie Aliquama, na tą propozycję. To, że ten wątek tak został pociągnięty i ta dyskusja mocno mnie zdziwiło, oczywiście na plus

W trakcie obrony elfów nie było już w mieście. Więc nie, nie pomagały Wam. Teoretycznie w moim zakończeniu jest że Anzelm finalnie doprowadził z nimi negocjacje. Teraz pewnie będzie Anzelm von Wujaszek herbu Smok Filipek.

Cytat:
Napisał Fearqin Zobacz post
Dlatego też bardzo liczę na IV część. Bo zapowiada się na ładne ka-boom. Mam też nadzieję, że jakoś pociągniesz wątek elfów, zanim wyjedziemy z miasta, albo i po tym. No i dużo Chaosu do zabicia.
Z elfami, jak i Salkalten niestety już koniec (jw. Wujaszek zakończył negocjacje). Podobały mi się te dwie sesje i to bardzo. Chyba uważam je za najlepsze moje na tym forum, ale chce też dać Wam odmianę. To, czy będzie dużo walki... zobaczymy. To, czy wyjdzie lepiej... też. Mam nadzieję, że i tak jak nie lepiej, to tak czy siak Wam się spodoba.
Cytat:
Napisał Fearqin Zobacz post
No i może już zbliża się czas na 2 profesję?
Jak przyznam PeDeki, to z pewnością każdy z Was już (Ci co grają od początku) będzie na 2giej profesji. I to pewnie będzie miał jeszcze jakieś rozwinięcia do wykupienia.
 
AJT jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem