Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2012, 23:48   #6
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Hmm... Mógłbym stworzyć sesję w Spelljammerze, Al-Quadim, Ravenloft, Dark Sun czy też jakimkolwiek innym settingu. Musiałbym tylko zapoznać się z danym światem, ale z tym też nie będzie problemu biorąc pod uwagę ile jest fanowskich projektów.

A co do samej sesji to jeśli znajdę osoby przychylne mojemu projektowi to rekrutację otworzę za miesiąc-dwa. Materiały mam chyba wszystkie (przynajmniej te niezbędne), brakuje mi tylko porządnego szkicu scenariusza. Jestem też otwarty na wszlekie pomysły, także śmiało - piszcie co wam na sercu leży.

@Edit
Cytat:
Chyba chodziło ci o Pinheada, bo sesje Tadeusa są bardzo mechaniczne... No i nie widziałem, by prowadził sesję AD&D.
Chodziło mi raczej o sposób prowadzenia - z tego co widziałem to głównie Tadeus wykonuje rzuty kośćmi i obliczenia w swojej sesji do Pathfindera. Żadnej z sesji Pinheada nie miałem jeszcze okazji przeczytać.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 01-12-2012 o 23:53.
Warlock jest offline