Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2012, 00:13   #8
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Sęk w tym, że owe trzy settingi znajdujące się w sondzie znam na wylot i nie miałbym problemu z zabraniem się za pisanie scenariusza. Z innymi settingami miałbym już problem, gdyż moja wiedza na ich temat w chwili pisania tego postu jest znikoma. Musiałbym doedukować się co zajełoby mi z tydzień czasu i dopiero wtedy mógłbym zacząć myśleć o sesji. Zwykle mam wizję tego co poprowadzę lub też szybko się ona ukształtowuje w trakcie czytania materiałów, ale często stawiałem preferencje i pomysły moich graczy ponad swoimi, gdyż ich radość z gry jest moją. Tym bardziej teraz kiedy będę miał okazję poprowadzić (oby) sesję dla graczy, których nie znam. Ja moim graczom śmiało mogę narzucić moją wizję sesji, gdyż znam ich preferencje i wiem, że to co stworzyłem przypadnie im do gustu, ale nie mogę tego samego powiedzieć o użytkownikach Last Innu. Dlatego też jestem otwarty na wasze pomysły, a ten temat założyłem po to, aby dowiedzieć się czy na tym forum są chętni do wspólnej zabawy opartej o oldschoolowy system AD&D 2.0.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline