Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2007, 01:35   #10
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
- Spoko, stary - powiedział Jeremy. Przyglądał się właśnie rezydencji i oczom nie wierzył.
- Oż w mordę. Chris, jesteś pewien, że to ten dom mamy odremontować? Ja nie chcę krakać, ale nawet do Święta Dziękczynienia nie damy rady.
Kao wspomniał o prądzie. Jeremy popatrzył czy gdzieś dochodzą jakieś przewody, kable, cokolwiek. Obrzucił wzrokiem powybijane okna, pootwierane okiennice i tą wszędobylską roślinność.
- Ja tu widzę jedno rozwiązanie - albo remont, albo impreza. Nie da rady zrobić tego razem.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline