Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2007, 09:10   #1
Rhamona
Banned
 
Reputacja: 0 Rhamona nie jest za bardzo znany
Zmysłowość i erotyzm w Wampirze

Kolejny temat z serii o łamaniu stereotypów - okazuje się.

Wiadomo, że ciało Wampirów jest martwe i w pewnym sensie nieczułe na subtelny, erotyczny dotyk. O ich aktywności czysto seksualnej nawet nie staram się wspominać, wydaje mi się oczywiste, że Wampiry raczej nie czują takiego pociągu.

Wampir jednak był kiedyś człowiekiem i moim zdaniem tak naprawdę ciężko mu odciąć się zupełnie od tego kim był. Wcielając się w te postacie walczymy z bestią aby bestią się nie stać, walczymy o zachowanie swojego człowieczeństwa. Czy to samo tyczy się ich zmysłowości i erotyzmu?

Jak wiadomo, Wampir odczuwa największe podniecenie z picia krwi. Krew dla niego to z pewnością więcej niż dla ludzi pieczone kartofelki z kotletem i surówką, to kwintesencja życia i ich istnienia oraz przedmiot pożądania.

Jeszcze większym pożądaniem od krwi ludzkiej, cieszy się krew wampirza. Oczywiście pijąc krew innego wampira zawsze istnieje ryzyko Więzów krwi, dlatego towarzyszy temu dodatkowo pewien dreszczyk emocji. W związku z tym już nie tylko Klan Torreador może być postrzegany jako najbardziej zmysłowy klan. Każdy wampir jest zdolny do przelotnej 'miłostki' i krwistej przygody gdziekolwiek tylko nadarzy się okazja i nastrój będzie sprzyjał.

Moim zdaniem Wampir to najbardziej zmysłowy z systemów RPG. Przesiąknięty krwią przeciwników i kochanków.
Ogranicza nas jedynie nasza własna pruderyjność.
 
Rhamona jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem