Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2012, 10:24   #3
ElaOP
 
ElaOP's Avatar
 
Reputacja: 1 ElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodze
Wilhelmina rozejrzała się spokojnie po swoim mieszkaniu. Sprawdziła sprzęt i rzeczy które miała do dyspozycji. Wszystko było przygotowane na dobrze parę tygodni z góry. Cieszyła się, że będzie mogła skupić się na misji zamiast łazić codziennie po bułki do sklepu.

Niestety zadanie na pewno nie było proste. Zero informacji z bazy, mało czasu do przygotowania, nikogo do pomocy i sama nawet do końca nie wie o co w tej całej sprawie może chodzić. W takiej sytuacji ciężko nawet zdecydować od czego zacząć. Zerknęła jeszcze raz na akta które dostała od Szefa. Pozakreślała w nich kilka z nielicznych linijek tekstu, spakowała rzeczy, po czym ruszyła w drogę.

Wpakowała się do swojego rządowego auta. Lubiła swojego Jeepa Cherokee. Szybki, wytrzymały, terenowy wóz. W sam raz do poruszania się po mieście i szybszych akcji.

[media] http://upload.wikimedia.org/wikipedi...--_NHTSA_2.jpg[/media]

Przemierzając miasto i kierując się gpsem starała się znaleźć różne miejsca, w których mogła by odnaleźć jakieś nietypowe ślady.

-„Nietypowa sprawa, nietypowe ślady, musze sprawdzić każdy zaułek” – pomyślała.-„Szkoda tylko, że nie wiem czego dokładnie mam szukać. Mam ograniczone tropy, a moją jedyną poszlaką i punktem zaczepienia jest nierzetelnie sporządzony raport”.
 
ElaOP jest offline