Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2012, 16:01   #10
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
O batmanie dostałem info wcześniej. Sorry, że dopiero teraz odpowiadam na Twoje zapytanie o info od policji.

Od swoich szybko dostępnych kanałów informacyjnych, dowiedziałeś się tylko garść nowych informacji. Przestępczość w mieście ostatnio bardzo wzrosła i nie tylko Ciebie dotknęły konsekwencję takie sytuacji. W mieście silnie zaczyna dawać o sobie znać gang z oznaczeniem 667. Powoli wypiera on lub wchłania inne mniejsze gangi. Mimo takiej częstej działalności nikt nie może ich bezpośrednio namierzyć. Ich dzielnicy, terenu ani bosów. Z jednej strony każdy o nich słyszy i widział ich członków, a jednak nikt nie może zlokalizować ich stałej siedziby. Z doświadczenia wiedziałeś, że by zdobyć lepsze informację będziesz musiał przepytać resztę swoich kontaktów, a i info od dilera zwykle było całkiem niezłe, więc opłaca się zapłacić mu te 10 kawałków.

Jak dasz mi znać gdzie chciałbyś teraz się wybrać to Ci mogę tutaj albo na docku opisać sytuację tak jak z Don Karlem
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline