Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2012, 22:21   #10
Irregular
 
Irregular's Avatar
 
Reputacja: 1 Irregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputację
- Ssspadaj! Lepiej ssam ssse polruj swoje rzeczy - syknęła wymownie śnieżynka, odsuwając się od gadającej dyni. Na wypadek, gdyby tamten nie zrozumiał sugestii, skupiła się na wykryciu ewentualnej wilgoci w powietrzu - jeżeli jakaś jest, kosztem odrobiny H-dwa-O zrobi w kilka sekund elegancką śnieżkę, która wyląduje dokładnie w pozbawionym głowy kołnierzu. To znaczy w kilka sekund, o ile komuś nie przeszkadzają identyczne płatki śniegu, ale miała wrażenie, że nikt tutaj nie doceni dobrej roboty w rodzaju ,,każdy płatek inny". Zatem... błyskawiczna śnieżka i walnąć w Romea. Niech się, cholera, zaleca do kogoś innego.
Nagle do jej świadomości przedarł sie dziwny dialog tych dużych-chaotycznie mówiących.
- Jak to? Bez świąt? A kto, jak nie Mikłaj załtwi nam maszyny? Te cudeńka w rodzju Śnieżntora 2012, co rbią milion różnych płatków na śnieżnminutę? Coś z tym trzeba zrbić! - zawołała na cały głos, zwyczajem śnieżnych wróżek gubiąc niektóre samogłoski w dłuższych wyrazach.
Gdy mały chomik wściekł się na tego dużego-ciemnoskórego, spojrzała na niego z aprobatą. Lubiła takie akcje. Sama nieraz miała sporo kłopotów z tego powodu, że jest mała śliczna, ale nigdy, cholera, tak sobie świetnie nie radziła.
 
__________________
Mole książkowe są zagrożone. Chrońmy ich naturalne ostoje! (biblioteki!)

Wkurzyłam kogoś? Coś pomyliłam? Sorry, ale biblioholik na odwyku to jeden wielki kłębek nerwów. Wybaczcie.

Ostatnio edytowane przez Irregular : 12-12-2012 o 22:24. Powód: em... zapomniałam o boldach ;)
Irregular jest offline