Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2012, 21:29   #2
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Chciałbym wziąć udział, ale nie wiem jak z czasem (jestem w trakcie tworzenia jednej sesji i zastanawiam się nad wzięciem udziału w drugiej). Jeśli będę grał to biorę niziołka wojownika - ulubiona rasa, obżarstwo, wygody, osiadły tryb życia :P i codzienne treningi hartujące ducha i ciało. Innymi słowy; moje klimaty.

Osobiście preferuję krótkie/średnio-długie posty, zabawa w ,,Kto napisze dłuższy post?" nie jest dla mnie. Mam nadzieję, że to nie stoi na przeszkodzie. Co prawda w moim przypadku krótkie posty to trochę więcej niż kilka linijek, ale esejów na jedną A4 lub więcej proszę się nie spodziewać.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline