Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2007, 14:43   #5
Aurora Borealis

Reputacja: 141 Aurora Borealis wkrótce będzie znanyAurora Borealis wkrótce będzie znanyAurora Borealis wkrótce będzie znanyAurora Borealis wkrótce będzie znanyAurora Borealis wkrótce będzie znanyAurora Borealis wkrótce będzie znanyAurora Borealis wkrótce będzie znanyAurora Borealis wkrótce będzie znanyAurora Borealis wkrótce będzie znanyAurora Borealis wkrótce będzie znanyAurora Borealis wkrótce będzie znany
Dziękuję Wam

Arango, dopiero teraz z powodu prozaicznego dość - niczego dotąd nie udało mi się napisać (nie do końca). Narracja jest pokręcona, stąd trudno się czyta.. Nadel, a Tobie się udało przebrnąć, czy podoba Ci się po prostu, hmm?..

Opowiadanie o Drowie? Jak tylko znajdę czas, wenę i jakiś przewodnik po Podmroku. Chyba, że Ty mi wszystko wyjaśnisz..

Dziękuję za życzenia i pozdrowienia, Solfeinie. Mrrr

- Dlaczego nie wolno mi kłamać? (..) Dlaczego tylko ja mam być prawdomówna? Wujek nie myśli, że to jest wystawianie się na cel? Jasne jest chyba, że jeśli ktoś tu oberwie, to nie ci, którzy kłamią, tylko ja.
- (..) Tu nie o to chodzi, kto oberwie. Tu chodzi o to, żebyś nie dołączyła do ich stada.
Aurora Borealis jest offline