Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2007, 22:18   #3
Solfelin
 
Solfelin's Avatar
 
Reputacja: 106 Solfelin wkrótce będzie znanySolfelin wkrótce będzie znanySolfelin wkrótce będzie znanySolfelin wkrótce będzie znanySolfelin wkrótce będzie znanySolfelin wkrótce będzie znanySolfelin wkrótce będzie znanySolfelin wkrótce będzie znanySolfelin wkrótce będzie znanySolfelin wkrótce będzie znanySolfelin wkrótce będzie znany
Szczerze?
Wstrzymuję się ze wszystkimi nałogami: picie, palenie odpuszczałem sobie od zawsze i dotrzymam sobie "wstrzęmieźliwości" od alkoholu i papierosów (czy innych tytoniowych wyrobów). Jednak jeśli chodzi o erotykę, to myślę, że dla Was będzie o wiele lepiej, gdy z mówieniem na ten temat się wstrzymam i będę siedział cicho.

Jak zresztą. Lepiej, gdy siedzę cicho, bo gdybym zaczął mówić, to bym miał tylko do powiedzenia wiele tajemnic, rzeczywistych, o wiele straszliwszych niż "gry RPG".

Dlatego: jeśli chodziłoby o jakąkolwiek erotykę, to mówię stanowczo: NIE. Dla dobra ogółu.

A co do Wampira - zmysłowość? Hmm, może Wampir jest bardzo "sensorycznym" () systemem, ale jednak ma więcej wrodzonej erotyzmu, w znaczeniu, same ruchy wampira, jego życie, sama Bestia, pożądliwość i romantyzm oraz tak czy inaczej samotność - te 4 składniki tworzą właśnie poczucie (w tym kontekście) klimatu Wampira.
 
__________________
Soulmates never die...
Solfelin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem