Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2007, 11:52   #8
Felix
 
Felix's Avatar
 
Reputacja: 1 Felix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodze
Karta postaci:


Imię: Felix

Przydomek: Sakiewka

Profesja: Najemnik

Czary: (Brak)

Wygląd: brązowe włosy średniej długości,piwne oczy,z blizną nad o kim.wygląda na 22-23.twarz m stanowcze rysy twarzy a oczy nieznoszące sprzeciwu.wygląda na człowieka którego lepiej nie spotkać w ciemnej ulicy.

Ekwipunek(bez przesady): miecz,sztylet,kusza i 10 błędów,tarcza,skórzana kurta,kaftan kolczy,plecak z kocem,drewnianą miskę i sztućce,sakwa z 13 zk.

Historia: Zawsze chciałem być najemnikiem,dlatego gdy tylko osiągnąłem odpowiedni wiek zaciągnąłem sie do Kapitana Rudigera.walczyłem za pieniądze niejednego szlachcica.niestety ostatnie zlecenie okazało sie zbyt niebezpieczne.przeżyła nas tylko garstka i to właśnie z tej przygody mam bliznę nad okiem.jedynym ratunkiem była ucieczka,do tej pory nie morze sobie darować że zbiegł z pola walki.

Charakter: nie lubiący sprzeciwu,jest stanowczy,czuje sie odpowiedzialny za ludzi z drużyny,każdą porażkę traktuje jakby była jego winą.lubi podróże i nienawidzi Wojowników chaosu które wybiły jego drużynę.
 
Felix jest offline