Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2012, 14:07   #7
mckorn
 
mckorn's Avatar
 
Reputacja: 1 mckorn ma wspaniałą reputacjęmckorn ma wspaniałą reputacjęmckorn ma wspaniałą reputacjęmckorn ma wspaniałą reputacjęmckorn ma wspaniałą reputacjęmckorn ma wspaniałą reputacjęmckorn ma wspaniałą reputacjęmckorn ma wspaniałą reputacjęmckorn ma wspaniałą reputacjęmckorn ma wspaniałą reputacjęmckorn ma wspaniałą reputację
Dnd... jestem zagorzałym wrogiem. Postanowiłem zrobić sesje na autorce( kp to imie, rasa, zawod( w praktyce woj czy mag ) i ekwipunek; + kilka podstawowych zaklęć dla maga. Każda rasa ma pewne bonusy i minusy do testow (like specjalne zdolności w MiM) i w trakcie gry zdobywać będzie przeróżne nowe bonusy.
Przygoda w podziemiach: budzicie się uwięzieni w lochu. Gdy skapną się, że drzwi są otwarte i wyjdą z celi, natkną się na elementarny eq (dla każdego coś miłego ) i spróbują uciec (potwory, rysowanie mapy, skarby i trochę zagadek za dodatkowe PDki. Powinno zadziałać, jeśli nie: zostaje mi tylko LI i paragrafówki (lub gra z wyimaginowaną drużyną )
O! A czy zlecić Im zrobienie tej monstrualnie hardcorowej "kp" na sesji czy przed nią?

Wiem, fabuła niezbyt oryginalna.
 
__________________
Nieobecny
mckorn jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem