Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2007, 19:33   #36
Cep
Banned
 
Reputacja: 1 Cep nie jest za bardzo znany
Obecnie pogrywam w 9 Dragons. Gra w dalekowschodnich klimatach sztuk walki. Oryginalność zapewniają jej świetnie, zmieniające się wraz z nabywaniem umiejętności style i animacje walki zależne od wybranego przez gracza jednego z 6 podstawowych i 3 zaawansowanych klanów (prawdopodobnie mających podłoże historyczne) - Shaolin, Wu-Tang, Heavenly Demon, League of Beggars, Sacred Flower, Brotherhood of Thieves, Black Dragon, Union of Noble Families i Iron Fist .

Gra polega głównie na grindingu, od czasu do czasu wykonujemy questy których jest dość sporo jak na azjatyckie mmorpegi. Polecam, naprawdę warto spróbować. Jak dla mnie klimat rozgrywki jest naprawdę świetny.

Gra jest oczywiście totalnie za free. W przyszłości zostanie wprowadzony system donation item'ów więc nie ma co się obawiać bulenia za rozgrywkę. Obecnie gra jest w fazie open pre-beta. Mój nick w grze to Xun-Huo. W razie czego śmiało walić do mnie z pytaniami.

Link do oficjalnej strony z gry downloadem clienta: 9 Dragons Game

Filmiki reklamujące grę i prezentujące poszczególne klany można znaleźć na youtube.

Pozdr.
 
Cep jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem