Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2013, 12:02   #5
Rebirth
 
Rebirth's Avatar
 
Reputacja: 1 Rebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Bachal Zobacz post
Ja bardzo chętnie wchodzę w to. Tworzylibyśmy oddziały takie jak Teamy w Seals czy bardziej w stylu najemników byśmy działali?
Bardziej w stylu najemników, którzy mogą acz nie muszą ze sobą współpracować. Dobrze by było, aby każdy był jakimś indywiduum. Jakbym miał was z czymś porównać, to z "Niezniszczalnymi", ale nie chcę niczego sugerować.

Cytat:
Napisał Pinn Zobacz post
Hmm... nigdy nie grałem w sesji jako ktoś pro. Jak ma wyglądać nasza współpraca w drużynie? Każdy jest one-man-army i zostaje wrzucony na głęboką wodę z ustalonym zadaniem czy to zbratana grupa , która między sobą współpracuje.
Znacie się, ale jak napisałem powyżej każdy z was jest samowystarczalny. Niemniej wspólnie wasza wartość bojowa znacznie rośnie. Na pewno będziecie dostawać wsparcie ze strony rządu i sojuszników których nabędziecie. W grę wchodzi np. dostarczanie uzbrojenia, czy nowych rozkazów.

Cytat:
Napisał Pinn Zobacz post
Jednym słowem typowa sesja z drużyną czy multi-solówka?

Mógłbym grać mniej jako komando-rambo a bardziej jako typowy agent w stylu Bonda lub Bourna?
Mógłbyś, jeśli masz taki kaprys. Jeśli umiesz w ten sposób siać destabilizację, to czemu nie Nie liczą się metody, liczą się efekty.

Cytat:
Napisał Pinn Zobacz post
Wymieniłeś różne ogniska zapalne na świecie. Co preferujesz? Gdzie najprawdopodobniej bd toczyć się akcja?
W post-sowieckiej republice, fikcyjne państwo gdzieś pomiędzy Rosją a Kazachstanem, takie położone na złożach państwo autorytarne, gdzie trzeba zrobić rewolucje

Cytat:
Napisał merill Zobacz post
Mi by to się nawet podobało. Tylko wolałbym się skupić także na szpiegostwie i tak dalej? Jeśli ktoś kojarzy serial "The Unit", to czy tak by to wyglądało? W sensie różnorodne akcje, nie tylko strzelanina i tak dalej?

Pozdrawiam merill
No cóż, na pewno będzie trochę dywersji i szpiegostwa, natomiast nie ukrywam że w rezultacie będzie musiało dojść do wybuchów i rozlewu krwi, bo bez tego raczej rewolucja się tam nie odbędzie Więc komandos-szpieg co najwyżej, mogłoby to wyjść dosyć ciekawie.
 
__________________
Something is coming...
Rebirth jest offline