Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2013, 00:47   #1
Nasty
 
Nasty's Avatar
 
Reputacja: 1 Nasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnie
[Autorski] Weterani [18+]

-----------------------------------------------------------------------




Ciemność ogarniała wszystko wokół nas. Ciszę zakłócaliśmy my. Właściwie nasze kombinezony wspomagania. Wielkie stelaże z siłownikami i całym tym ustrojstwem na plecach. Oraz pikanie echa radaru. – Oddział stop cisza! – Osprzęt w stan gotowości – tak robiliśmy jak radary nie wyłapywały żadnego ruchu. Skubańcy, nauczyli się przechytrzać echo.

- Włączyć nasłuch! - Nasłuch to nic innego jak system wzmocnionego słyszenia za pomocą którego usłyszymy wydech i wdech tych skurwysynów. Czasem słychać odgłos ich otwartych mord.

Ta cisza denerwowała bardziej niż hałas jak już atakują. Przynajmniej wiesz w którą stronę walić z działka lub że za chwile będzie po wszystkim. To znaczy po tobie. Tak nam opowiadali. Rzadko taki mały oddział jak my wychodził z tego cało. Kurwa jak bym chciał teraz być zwykłym cywilem albo kucharzem daleko stąd. "Serce w gardle, gówno w gaciach ale do przodu". Tak mówili na szkoleniach. Mam rodzinę, żonę, dwie córeczki, które czekają aż tata wróci na linię. Tak mówimy na nasz dom posterunek na powierzchni. Jak nie wiesz gdzie jesteśmy ? W podziemnych tunelach pod miastem New York.

- Simon rusz dupę i chodź tu! Simonn! - Simon to ja, a ten co krzyczy to nasz dowódca, Howks.
- Dawaj radio! -
- Kurwa antenę rozłóż bo nic nie łapie. -
-Oddział Howksa zgłasza się. No doszliśmy do rozwidlenia G6. Czysto. Lewy korytarz zasypany. -
-Niedaleko was powinno to być. Jakieś 500m środkowym tunelem. -
-Ok, przyjÄ…Å‚em bez odbioru.
-
-Dobra panowie zbieramy dupy i ruszamy środkiem. Przełączamy na radar. Spryciarze do przodu. Dwóch zostaje pilnują zada. Po 2 minutach ruszacie za nami. Wyznaczam Pabla i Tika. Idziemy.-
- Simon składaj to gówno szybciej bo zostaniesz. -


Złożyłem stację i zapierdzielałem za resztą. Wole już być w większej grupie dwóch to przy ataku żadnej szansy nie mają. Zresztą nas jest 20 i to też żadna przeszkoda. Zjedzą nas nawet nie jękniemy.

-Howks! Howks ! Ci weterani ? Oni naprawdÄ™ istniejÄ…?
-Tak mówiłem ci mają ich do nas przysłać. A teraz cisza nie gadaj. -
-Howks! –
- Kurwa mówiłem cisza!-
- Howks! To ja Stan! Widzisz to co ja?!
-
Ta ślepy nie jestem! Widzę! -
- Co to u diabła jest przecież to niemożliwe!-
- Nie wiem dojdziemy zobaczymy. Szyk bojowy plus! Jak ktoÅ› coÅ› zobaczy na radarze niech nadaje. W innym przypadku cisza. -
-Rudy dajesz zaporowy od prawej. -
-Idziemy. –


Nigdy nie potrafiłem zapamiętać jaki szyk i gdzie mam się podziać. I tak jak coś się dzieje jestem na tyle. A spryciarze to dwóch najlepszych z całej 20.

Właściwie raz tylko brałem udział w walce bezpośredniej. Gang zbieraczy nas zaatakował . A teraz to co innego czuje jak bym miał zaraz narobić w gacie.

-Uwaga chłopaki na razie tu stajemy. Rudy zostajesz tam. Pilnuj tyłów i uważaj nie walni w naszych jak będą do nas szli. Rodrigez właź na wagon razem z Samem i Kentem. Sam - ustawiaj antenę i spróbuj mnie skontaktować z linią. -
-Ok!- Wdrapałem się na wagon. To była wielka stacja metra. Wiem nic dziwnego. Pełno takich mijaliśmy. Tylko że tu świeciło się światło czyli był prąd. I to było bardzo dziwne. Wręcz nie możliwe. Jak tylko ustawiłem antenę połączyłem się z bazą.
-Howks! baza . -
-Ok . -
-Tu Howks. Dotarliśmy do celu.
-
- Ok. Zostańcie tam. Wysyłam posiłki. Zostańcie na nasłuchu będziemy się odzywać.-



Jest rok 3010.

Po wielkich tragediach i katastrofach na ziemi, świat się zmienił. Miasta zaczęły obumierać. Ludzie nie mieszkali w standardowych domach. Były to budynki o wzmocnionych ścianach przypominające bunkry. Ludzie żyli w miarę normalnie. Ale tylko w dzień. Po zmroku każdy się ukrywał właśnie w takich bunkrach. Gdyż ciemność powodowała wychodzenie z ukrycia wszelkiego rodzaju dziwadeł.

I nie były to szopy czy inne nocne zwierzątka. Były to – mutanty w postaci wielkich wilków, szczurów, psów ale też ludzkich mutantów. Człowiek się dostosował lecz przez to że unikał nocy czy metra oraz podziemnych tuneli. Stwory nocą wyłaziły na powierzchnię i atakowały owe budynki. I to dość skutecznie wdzierając się do środka i zabijając ludzi.

Stworzono wojsko by wytępić to dziadostwo. Nie czekając aż wypełźnie nocą. Atakowaliśmy nawet w dzień. Wchodząc do metra i podziemnych tuneli. Zwykły człowiek nie miał szans więc zaczęliśmy produkować pojazdy.

Szybko jednak okazały się mało skuteczne zbyt powolne i nie mieściły się w tunelach. Więc stworzono kombinezony wspomagające człowieka. Musiały być duże mobilne no i uzbrojone. I tak powstały kombinezony AAS1 co oznacza Army Active Shot 1 .

Jest to podstawowy szkielet na którym się montuje moduły. Każdy moduł jest wybrany dla specjalności jaką żołnierz wykonuje. I tak jest moduł:

- standard soldier – uzbrojony w broń automatyczną –szybkostrzelny automat 70 naboi na minutę. Magazynki paskowe podpinane od dołu skrzynki z amunicją pod lufą. Na jednym pasku znajduje się 280 naboi. Przeładować trzeba ręcznie. Co oznacza odpięcie kombinezonu i zejście z niego.

- delux soldier- uzbrojony w broń automatyczną – szybkostrzelny automat 100 naboi na minutę. Magazynki taśmowe podpinane u dołu broni kończące się na plecach w skrzyniach z amunicją. Naboje z taśmy są wystrzeliwane do samego końca. Czyli koniec taśmy oznacza koniec amunicji którą żołnierz ma przy sobie. Jest ich 4000 na jednym pasku w skrzyni. Co daje do dwóch sztuk broni 8000 naboi. Posiada też działko 20 naboi na minutę magazynek ładowany od dołu na 100 naboi. Ilość magazynków przy sobie 6 szt - po 100 naboi.

- bosch soldier – uzbrojony w działka obrotowe – 480 naboi na minutę. Magazynki taśmowe jak w wersji delux. Pojemność skrzyń 10000 sztuk moduł posiada dwie skrzynie. Posiada też działko 20 naboi na minutę magazynek ładowany od dołu na 100 naboi. Ilość magazynków przy sobie 6 szt - po 100 naboi.

- bum soldier – uzbrojony w wyrzutnie granatów i rakiet. Dodatkowo moduł saperski i moduł podkładania min. Posiada też działko 20 naboi na minutę magazynek ładowany od dołu na 100 naboi. Ilość magazynków przy sobie 6 szt - po 100 naboi.

- radar soldier – moduł do transmisji danych by połączyć się z innym oddziałem czy bazą. Dodatkowo posiada moduł zwiadowczy potrafi wystrzelić sondę która przesyła sygnał do odbiornika modułu. Jest czulszy niż zwykły radar. Dodatkowo jest moduł ogłuszania kierunkowego. Dość dobra broń na zwierzęta. Posiada też działko 20 naboi na minutę magazynek ładowany od dołu na 100 naboi. Ilość magazynków przy sobie 12 szt - po 100 naboi.

- medic soldier – jest to moduł medyka. Wyposażony w medykamenty wszelkiego rodzaju. Posiada też działko 20 naboi na minutę magazynek ładowany od dołu na 100 naboi. Ilość magazynków przy sobie 12 szt - po 100 naboi.

- mechanik soldier – jest to moduł który naprawia inne, uzbrojony w miotacz płomieni. Granaty zapalające. Posiada ich 100. Posiada też działko 20 naboi na minutę magazynek ładowany od dołu na 100 naboi. Ilość magazynków przy sobie 12 szt - po 100 naboi.

Dodatki do każdego AAS1:

- moduł radar – o ciemku nie zawsze widać wszystko za pomocom lamp szperających

- moduł podczerwieni – nie przydaje się zbytnio w tunelach ze względu na wyziewy gazów.

- moduł noktowizora – bardzo przydatne w bezpośredniej walce ale tylko na mutanty dwunożne. Z prostej przyczyny są wolniejsze od zwierzęcych mutantów.

- moduł nasłuchu – jest to mikrofon i słuchawka w twoim uchu wzmacnia sygnał dźwiękowy.

- moduł wyładowania – coś jak wielki paralizator. Powali wielkiego zwierza ale prąd bierze z twojego kombinezonu. Jak ustawisz moc na max może wyładować całą baterię.

- moduł osłony dymnej – jak sama nazwa mówi wypuszcza dym wokół kombinezonu. – dodatkowo system uzbrojony jest w maski do oddychania. Można w nich nurkować.

- moduł wspinaczkowy – są to wciągarki z harpunami.

- moduł ogrzewania – jest to moduł który stabilizuję temperaturę wewnątrz kombinezonu. Ujemną jak i dodatnią.



Witam,

Szukam, 7 - 15 graczy. Każdy z nich wybiera jeden stelaż z modułem. Powtarzane moduły tylko dwa pierwsze. Reszta dostępna tylko po jednej sztuce. Czyli wygląda to tak:

bosch soldier, bum soldier, radar soldier, medic soldier, mechanik soldier - po 1 szt

delux soldier - 2 szt

standard soldier - 8 szt



Karta Postaci


ImiÄ™ Nazwisko -
Nick -
Wiek-
Pochodzenie -
Umiejętności-
Charakter-


Częstotliwość odpisów raz w tygodniu. Mechanika prosta i łatwa do opanowania. Proste rzuty czy się udało czy nie.

Czas rekrutacji do Piątku. W razie pytań pisać tutaj.
 

Ostatnio edytowane przez Nasty : 08-01-2013 o 19:21.
Nasty jest offline