Wątek: Sport
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2007, 17:38   #1
bratek
 
Reputacja: 1 bratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skał
Sport

Chciałbym wiedzieć czy uprawiacie jakiś sport. Mam na myśli w miarę regularnie. Nie że raz na miesiąc się do autobusu przebiegnę :P
albo podnoszenie ciężarów czyli kufel piwa ze stolika do ust [dobre na biceps] [znam tylko z teorii - sam nie praktykuje]

Ja uwielbiam uprawiać sport. Prawie każdy. Każdą grę zespołową - może poza hokejem lub uni-hokiem.
Natomiast ze sportów które regularnie uprawiam bądź kiedyś uprawiałem to:
- Kolarstwo MTB - to mój żywioł - starty w maratonach, jazda nawet w zimie i te sprawy
nie wyobrażam sobie mojego życia bez kolarstwa
- Lekka atletyka - kiedyś trenowałem, całkiem fajne, ale po obozie pod koniec podstawówki przeciążyłem kolana i zaprzestałem
- pływanie - basen - kiedyś tak. teraz już nie. jakoś mnie do wody nie ciągnie a poza tym niby pływać umiem ale boję się głębokiej wody
- a w zimie - streching i ogólnorozwojówka w domu

dobra nie będe się rozpisywał
 
__________________
Nobody is perfect
bratek jest offline