Wątek: X-Men
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2007, 20:58   #6
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Pobudka. Czy można czegoś nienawidzić bardziej niż dźwięku budzika o 6 rano? Chyba nie. Wczoraj dostałam maila od Tomka, ale nie zdążyłam odpisać, więc zrobię to teraz. Umyłam się, przygotowałam śniadanie złożone z jajecznicy i soku, i zasiadłam do komputera.

Cytat:
Cześć Tomek!
Pewnie że wpadnę, 17 mi pasuje. Nawet będę trochę prędzej, pewnie już koło 16. Cieszę się, że się zobaczymy, jestem ciekawa o czym też musimy porozmawiać.
Pozdro
A.
Mail wysłany, czas na zajęcia.

------------

Uff, tyle wykładów jednego dnia to masakra. Czy ci wykładowcy myślą, że my jesteśmy maszynkami do przyjmowania informacji?
15.30 Zdążę tylko wpaść do domu, szybko coś przegryźć i czas się zbierać. Dobrze, że mama zostawiła mi jakiś obiad do podgrzania w mikrofali.
Szybkie zerknięcie w lustro i na zegarek. 16.00 Czas się zmywać, dobrze, że do Eteryka nie daleko.

Zarzuciłam kurtkę i szalik, chociaż jest ciepło, i ruszyłam na spotkanie przyjaciół.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline