Wątek: Cyberpunk 2020
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2013, 16:14   #3
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Na Cyberpunka nie ma raczej wielu chętnych. Są fani, jak Pinn, czy ja ale to wbrew pozorom raczej mało popularny system na tym forum.
Poza tym, co by nie mówić CP2020 bardzo się zestarzał i to też wiele osób zniechęca. Dużo więc zależy, jak podasz ten temat, jaką zaproponujesz przygodę i klimat.

Ja wstępnie mogę powiedzieć, że chętnie zagrałbym w CP. Czekam jednak na jakieś konkrety.
Jaki klimat preferujesz? Jakie masz ogólnie podejście do CP? Czy będziesz się trzymał oryginalnego podręcznika, czy też będziesz go unowocześniał na swój sposób? Może podasz jakiś zarys przygody, jaką zamierzasz poprowadzić?

Ogólnie mogę powiedzieć, że zagrałbym w coś sensacyjnego, dynamicznego i szybkiego (mowa o postach). Raczej celowałbym w ludzi z samego dołu społeczeństwa. Jakiś punków żyjących z dnia na dzień, od zlecenia do zlecenia. Klepiących biedę i borykających się z codziennymi problemami, jak jedzenie, czy brak amunicji.

Podsumowując, same hasło gramy w CP, to dla mnie za mało. Czekam na jakieś szczegóły i doprecyzowanie.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline