WÄ…tek: Cyberpunk 2020
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2013, 18:47   #6
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Mogę podciąć się pod słowa Pinhead`a, bo wiele cyberpunkowych postów z nim przeżyłem. Osobiście miałem dawno chęć zagrać nomadem lub netrunnerem.

Co do unowocześniania, to jest do przyjęcia - podam na przykładzie sieci:

Wszyscy jak w naszym świecie posiadają przenośne komputery (powiedzmy jakieś lepsze smartfony), ale mało kto przenosi się przez dek do prawdziwych w pełni wirtualnych środowisk. Sądzę , że tak zostanie przedstawione to w zapowiadanej grze.

W pewnym sensie możesz również przenieść akcję do 2077. Gra od CDprojekt jest robiona z Mike`m Pondsmith`em ojce orginalnej papierówki, stąd możliwe , że po wyjściu gry otrzymamy odświeżoną wersję paper&pen RPG w tym oto roku AD. 2077 ( i jak się tak nie stanie to focham cały świat! :] ).

Ważne, by wykorzystać takie smaczki jak choćby na powyższym filmiku psycho-squad , czy wszystkie oryginalne smakołyki.

***

Aha widzę, że dopiero zgłębiasz podręczniki. Są dobrze napisane , główny spokojnie znajdziesz po polsku.

Tu podaję dodatkową stronę pełną soczystego fluff`u.

Cyberpunk 2021
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 12-01-2013 o 18:50.
Pinn jest offline