Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2007, 12:32   #8
Harv
 
Harv's Avatar
 
Reputacja: 1 Harv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie coś
Trzeba przyznać, że idzie naprawdę wolno, ale cóż - nauka rzadko kiedy bywa łatwa. Ja też czytając tę sesję, funduję sobie poznawanie złożonego świata Magyi, za co jestem Ci, Bortasz, wdzięczny. Możnaby jednak wprowadzić więcej smaczków fabularnych, zwrotów akcji (ten ostatni jest całkiem interesujący). Ogólnie sesja kojarzy się z Harrym Potterem (przynajmniej mi), co jednak nie psuje walorów edukacyjnych.. :P

Naprawdę dużo czasu poświęcasz na wyjaśnianie istoty Magyi, na czym cierpi trochę to, co jest solą innych sesji - rozmowy, negocjacje, a przede wszystkim interakcja między innymi graczami (choć wiem, ze naprawdę może się ona rozwinąć, gdy postacie mają jakąś interesującą historię, którą mogą się dzielić). Ogólnie - jest doskonale pod względem merytorycznym, ale fabularnie możnaby jeszcze to rozwinąć.
 
__________________
Nie chcę ukojenia, które mogłoby mi odebrać skruchę, nie pragnę uniesień, które wbiłyby mnie w pychę. Nie wszystko, co wzniosłe, jest święte, nie wszystko co słodkie - dobre, nie wszystko co upragnione - czyste, nie wszystko co drogie - miłe Bogu.
Harv jest offline