Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2007, 17:21   #3
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Dobrze wyszło. Zombie najbardziej czują 'ziew' i zombie powstali jako pierwsi. Tak trzymać Harv!

[user=3093]Blacker, jak Ci się widzi ten myk z krucyfiksem? Nie chcę w nic wleźć z butami, więc pytam, czy może być.[/user]

Kartę zedytowałem, na ile umiałem, mam natomiast pytania co do drugiej sekcji, umiejętności cechy, zdolności itp. Można prosić o jakieś tu porady? Nie chciałbym tam wpisywać byle czego, tylko, że tak powiem, coś co jest charakterystyczne dla zombie a zwłaszcza dla mojej postaci.

Czy też może tą sekcją się nie przejmujemy? Nie mam gotówki, a broń najwyżej mógłbym pożyczyć od Harva... ops, pardon, Zbigniewa.

Aha, grafikÄ™ jeszcze zmieniÄ™ - najpewniej wstawiÄ™ 'kapliczkÄ™' . Tylko znajdÄ™ odpowiedniÄ…...

EDIT:

Mam pytanie, obowiązuje kolejność postowania? Są limity ile postów pomiędzy postami MG? Jakieś inne zasady, poza tymi, które są w Pomocy RPG?

Np. Usłyszawszy krzyk Nami "mam astmę" mogę jej pomóc, czy powinienem zaczekać na werdykt MG czy usłyszałem przez dziury w kapliczce?

Z góry dzięki za odpowiedzi.
 
Tammo jest offline