Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2013, 20:44   #8
secutor
 
secutor's Avatar
 
Reputacja: 1 secutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumny
Niewola, czy ukierunkowanie?
- "Mają mnie żywego, a wiec nie chca mojej śmierci."
- Obudziłeś się wreszcie... doskonale, długo na to czekaliśmy. - ktoś powiedział.
- "Jeśli umre, nie doczekacie się nigdy". - Pomyślał Slawek.
Suchy chleb i woda, czegóż innego można było się spodziewać.
Ktoś przyjdzie odebrać tacę, albo wyciągnie go na zewnatrz zostawiając ją w środku. Sopjrzał na wode w kubku.
- "Woda, żywioł Ningenów. I chleb, źródło mojego nazwiska. Co za ironia - Pomyślał.
- Proszę, jedz, jedz, musisz nabrać sił, niedługo rozpoczniemy nasze małe badania - ponownie rozległ się czyjś głos - a kiedy już skończymy... - zdanie nie zostało dokończone.
- "Po wodzie i chlebie ciężko nabrać mlodemu chłopakowi siły ". - W razie gdyby najpierw przyszli nie po tacę a po niego, zakleił rozmoczonym w wodzie chlebem kamery. Co prawda nie sięgał do nich, ale żutem skutecznie zasłonił. To tak w razie gdyby nie dali mu okazji żeby ich przestudiować.
Odizolowali go. Zmkneli jak niebezpieczne zwierze, a przecież nie jest groźny.
- "A wiec...." - pomyślał. Wniosek sam się nasuwał. Narzucał się jak zdesperowany przekupień w Marakeszu na stoisku sprzedawczym. Otrząsnoł się z tej myśli niczym pies z wody za w czasu, zanim całkiem go pochłonie. To nie czas i nie miejsce na wspomnienia. Nie może dać się im ponieć.
- " A wiec to oni sa groźni". - Zabrali go w tajemnicy, nie chca żeby to wyszlo na jaw. Wiedza kim jest, chodz na pewno nie wiedza wszystkiego. Napewno trzymali tu wielu jemu podobnych. Sa dobrze zabezpieczeni.
Nie miał żadnych złudzeń, nie wyjdźie z tąd łatwo. Zabrali go w tajemnicy i będą chcieli ukryć tajemnice.
Usiadł po turecku.
Nie jadł
Nie pił.
Czekał.
Wolność to stan umyslu.
 
__________________
,,Ruchów na pozór jest wiele, ale tylko nieliczne są możliwe, a każdy kolejny zamyka drogę innym".

Ostatnio edytowane przez secutor : 20-01-2013 o 22:09.
secutor jest offline