Wątek: Sport
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2007, 21:02   #3
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Ja bym chciała umieć grac w tenisa - ale pochłania to sporo czasu i pieniędzy. Więc może na starość Obecnie nie uprawiam żadnego sportu, tyle co na w-fie. Lubię gry zespołowe, jak byłam mała to graliśmy z kuzynami w nogę, i zawsze stawiali mnie na bramce Nawet po dwóch latach przestałam się bać piłki :P
Ze sportów które uprawiałam - taniec nowoczesny, grupowy. Tak, to też sport :P Najpierw rozgrzeweczka, rozciąganie, potem można ćwiczyć układ. Ten ma powiedzmy 5 minut, i jak się kończy tańczyć to nie idzie oddychać A taki układ w ciągu zajęć powtarza się paręnaście razy. Niestety teraz już nie mam na to czasu, a szkoda, bo fajnie było jeździć na różne konkursy i zdobywać nagrody

P.S. Niedługo Australian Open, nie mogę się doczekać :]
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline