Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2013, 23:11   #6
Wnerwik
 
Wnerwik's Avatar
 
Reputacja: 1 Wnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetny
Właśnie, miałem o tym wspomnieć, bo to dość ważna kwestia.
Szczerze powiedziawszy to przez długi czas się wahałem, ze względu na swoją nieterminowość. Ale doszedłem do wniosku, że niedługo będę miał sporo wolnego czasu i mogę spróbować. Jest to pewnego rodzaju sesja testowa - jeśli uda mi się utrzymać tempo to może poprowadzę kolejne sesje.

W tej sesji nie planuję takich przestojów. W szybkich sesjach zazwyczaj mi się nie zdarza nie odpisywać, wyjątkiem jest właśnie "Vix". Właściwie to nie wiem dlaczego o niej zapominam - możliwe, iż dlatego, że znajduje się poza działem DnD, który ostatnio najczęściej odwiedzam.
Niemniej jednak o sesji, którą prowadzę zapominać nie będę. To akurat dość trudne, prawda? Szczególnie biorąc pod uwagę, że nawet przy gotowym scenariuszu to wymaga ode mnie trochę więcej roboty i tak dalej. Byłoby mi po prostu żal gdybym zaprzepaścił "tyle" pracy.

Poza tym, ryzyko nie jest też aż tak wielkie, nawet gdybym zawalił. Tworzenie postaci do WH to góra trzydzieści minut roboty, nawet z historią.
Nie żebym zamierzał.
 
Wnerwik jest offline