Wątek: X-Men
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2007, 20:38   #9
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Straszne. Przecież mogę mijać mutantów codziennie i nawet o tym nie wiedzieć. Teraz żałuję, że nie jestem trochę starsza i nie pracuję już w laboratorium. Chciałabym móc zbadać mutanta - czym się różni od ludzi, jak następowała jego przemiana, a może to po prostu ma się we krwi. Brr, to musi być straszne być mutantem, wszyscy w koło cię nienawidzą. Ale to przecież nie wina mutantów że nimi są. Czy ludzie tego nie rozumieją? Powinni im pomóc a nie ich atakować.

Chłodna klamka przywróciła mnie do rzeczywistości, nawet nie zauważyłam jak doszłam na miejsce. Pchnęłam drzwi i weszłam do środka, rozglądając się za znajomymi. No tak, przyszłam wcześniej, więc nikogo nie ma.

Podeszłam do baru i zamówiłam herbatę z cytryną. Niby zima ciepła, ale nadal to zima. Znalazłam odpowiednio duży stolik i siadłam czekając na przyjaciół.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline