Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2007, 22:10   #7
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Masz rację, wybacz. Nigdy nie mówiłam, że jestem idealna... W tym wypadku zupełnie zapomniałam wysłać PW do osób, które zgłosiły się jako ostatnie, w tym również do Ciebie. W większości zgłosiły się do mnie osoby na PW i dlatego łatwiej mi było w ten sposób odpisać. Co mnie oczywiście nie usprawiedliwia w żaden sposób. Niestety często zdarza mi się, że nawet istotne sprawy wypadają mi z głowy (to już chyba dość znana na forum moja przypadłość...) i choć wiem, że nie powinno się w ten sposób postępować, po prostu tak jest. Przykro mi, że zawracałam Ci niepotrzebnie głowę i przepraszam, że poczułeś się przeze mnie olany - nie było to moim celowym zamiarem. Przepraszam nie tylko Ciebie, ale i wszystkich poetów, którzy ofiarowali mi swoją pomoc.
 
Milly jest offline