Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2013, 15:20   #5
behemot
 
behemot's Avatar
 
Reputacja: 1 behemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwu
Cytat:
Napisał vena Zobacz post
Mam pytanie.
Czy zasada jest taka, że każdy daje jeden post na turę i czeka na odpiski innych czy mogę pisać postów ile chcę? I czy można w ten sposób dialogować albo reagować na coś nie czekając na trzecią osobę?
Zasada jest taka, że wypadało by napisać przynajmniej jednego posta na turkę.
Ale można też więcej. Ja z tych MG co nie narzekają jak gracze dużo piszą, jak piszą, to jest szansa że im się sesja podoba więc tylko się cieszyć.
Można pisać kilka postów.
Fajnie by było gdyby przynajmniej jeden z nich spełniał wymóg "tekst na minimum awatar". Ale też nie będę taki formal nazi i nie będę ścigał jak ktoś nie wyrobi normy.

Można w ten sposób dialogować i opisywać inne rzeczy.

Też istnieje możliwość, że MG czasem napiszę "pół posta", czyli posta nie zamykającego kolejki ale właśnie w odpowiedzi na to co gracze zrobili.

W tej kolejce raczej wam to nie grozi, bo też główne założenie planu to by każdy napisał, że jego postać generalnie wygląda i wkleił ładny awatarek . (tu Mizuichi zawiesił bardzo wysoko poprzeczkę, tylko czemu 150 piskli? miało być szerokość 200p)
 
__________________
Efekt masy sam się nie zrobi, per aspera ad astra
behemot jest offline