Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2013, 08:34   #1
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
[Komentarze] - "Upadłe anioły"

Witam wszystkich graczy, jak i zaglÄ…dajÄ…cych!

Zaczynamy naszą cyberpunkową przygodę. Post wprowadzający niewiele wnosi w stosunku do tego, co było w rekrutacji. Otrzymujecie zlecenie i macie się nim zająć. Jak to zrobicie, to już wasza sprawa. Macie dwa miejsca, gdzie możecie spotkać wasz cel. Czasu na wykonanie zadania nie jest wiele, bo tylko 48h od momentu, gdy fixer opuści wasze mieszkanie.

Ogólne zasady pisania chyba wszyscy znają, więc nie ma co ich jakoś specjalnie omawiać.
Dla mnie najważniejsze w postach są dwie rzeczy:
- żeby zawierały one jasne deklaracje, co do działań postaci w tej kolejce;
- oraz żeby były na czas.

Gdyby ktoś nie mógł przez dłuższy czas udzielać się na forum, prosiłbym o krótkie info.

Przypominam, że w sesji nie korzystamy z doca i wszystko co się dzieje w świecie gry, łącznie z dialogami, rozgrywane jest na forum.

Zacznijmy od 1 postu tygodniowo, tak by nie było stresu. Zależnie od waszego tempa i ja będę się starał dawać posty szybciej.
Na razie musimy się poznać, bo z większością was nigdy nie grałem.
Celujemy raczej w posty, szybkie i dynamiczne, a nie filozoficzne sesje. Taka jest zarówno specyfika systemu, jak i sesji.

Na koniec proszę uzupełnić awatary i cyferki w panelowej karcie postaci.

Prosiłbym także, abyście w kilku zdaniach, czy to w pierwszym poście sesji, czy też tutaj w komentarzach powiedzieli parę słów o swojej postaci.
Znacie się już parę miesięcy, co jak na uliczne warunki jest czasem całkiem długim, więc i wiecie co nieco o sobie.
Oczywiście nie wszystko musicie zdradzać, a tylko to co jest powszechnie wiadomo i jak daliście się do tej pory poznać grupie.

To chyba tyle, w razie pytań piszcie.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline