WÄ…tek: Serial RPG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2013, 09:23   #1
F.leja
 
F.leja's Avatar
 
Reputacja: 1 F.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnie
Serial RPG

Zainspirowana mini sesjami, które niedawno się pojawiły za sprawą towarzysza Pinheada, chcę zrobić coś podobnego.

Plan jest taki:

Chcę zrobić sesję z 5 graczami o ustalonych rolach. Sesja byłaby w pełni storytellingowa i podobnie jak serie telewizyjne postawiona na rozwój postaci na tle realizacji krótkich misji - coś na kształt policyjnych procedurali z drobną nutką nadprzyrodzonego.

Sesja ruszyłaby dopiero kiedy skończy mi sie sajgon w pracy, więc nie dziś, nie jutro, nie w tym tygodniu i pewnie nie w następnym.
 
__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out. ~~ Bill Hicks
F.leja jest offline