Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2007, 15:22   #9
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Blacker
Nami, mimo, że piszesz dobrze, to może nei decyduj za MG. To, że to pierwsza sesja, nei znaczy, że aż taki nieporadny jestem. Co do umiejętności - te z historii oraz z rasy, po prostu do wiadomości MG. To, czy usłyszałeś krzyk, to możesz ,,zadecydować" sam, to jest typowy storytelling, ale oczywiście bez przesady. Nie ma żadnych ograniczeń ,,kolejkowych"
Nie decyduje za Ciebie, przepraszam jak uraziłeam po prostu gam już w te Autorskie sesje i z doświadczenia wiem, że tak jest zazwyczaj, akurat nie brałam pod uwage, że moge sie mylić. No, ale pisanie MG ciągle czy ktoś coś usłyszał mędzy BG byłoby dość męczące.
Chciałam zaoszczędzić i pomóc a nie się rządzić w twojej sesji :]
Podziwiam tych co je prowadzą w ogóle, bo ja sama chyba bym nie była w stanie ^ ^
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline