Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2013, 20:45   #6
SyskaXIII
 
SyskaXIII's Avatar
 
Reputacja: 1 SyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnie
Imhol pewien już czy przypadkiem nikt nie widział jak zabijali bandytów ruszył w stronę miasta. Do tego czasu zdążył się już rozdzielić z Ibesem i zaczął badać sytuację w miasteczku. Gdy zbliżał się do bramy zauważył strażników.

- Witam, panie władzo. Jestem podróżnym elfem. Chodzę po imperium i pogłębiam wiedzę na temat terenów i kultury w Imperium. Mógłbyś mi wskazać miejsca, które warto odwiedzić w tym mieście ? Również byłbym wdzięczny za udzielenie mi odpowiedzi na pytanie: Gdzie znajdę kowala lub handlarza, mam trochę rzeczy do sprzedania - Starał się udawać miłego czarodziej.

~Parszywe podrostki, że też muszę się tak zniżać aby dostać informacje na temat miejsca, w którym mógłbym sprzedać te miecze i nie ujawniać, że jestem czarodziejem. Cholera jedna wie czy nie wylądował bym na stryczku za znajomość magii, oby tylko Ibes się nie wydał bo inaczej będę musiał uciekać szybciej niż wiatr...~

Bo krótkiej rozmowie ze strażnikiem miasta udał się na przechadzkę po mieście w celu odnalezienia kogoś kto kupiłby te miecze i nie zauważył, że są ślady świeżej krwi, wytartej z nich na tyle na ile było to możliwe.

Imhol cały czas podróżował po Imperium szukając magów. Magów, którzy pozwoliliby mu odnaleźć drogę do siły będącej w stanie przewyższyć siłę ojca.
~ Przysięgałem, że któregoś dnia go pokonam i tak uczynię.~ Powiedział do siebie pod nosem rozglądając się po mieście.
 
__________________
"Widzieliście go ? Rycerz chędożony! Herbowy! trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!"
SyskaXIII jest offline