Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2007, 18:48   #1
Tamriel
 
Tamriel's Avatar
 
Reputacja: 1 Tamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputację
[Autorskie] "Sędzia"

Świat od kilku wieków nie odczuwał piętna chaosu. Równowaga panował w Starym Świecie. Jednak nadchodził jej kres. Istota zwana "Wyrocznią" dzięki swoim zdolnością, wytypowała kilki bohaterów, którzy tej samej nocy przenieśli się przed wrota starożytnej świątyni. Każdy z nich był wyjątkowy, posiadał inne zdolności, jak i umiejętności. Byli oni amatorami skarbów, jednak tym razem będą walczyć o największy dar na świecie... o życie wszystkich ras zebranych na całym globie...."

Do mojej sesji potrzeba mi 5-6 graczy. Opowieść o tytule "Sędzia" jest to kampania, którą prowadziłem na żywo jednej osobie, została ona podzielona oczywiście na części, by postać mogła się odpowiednio rozwinąć. Karty postaci, będą obowiązywały wg. książki Warhammera.

Do wyboru:
Rasy: Człowiek, elf ( wsio mi ryba czy to morski czy leśny, statystyki będą podstawowe), krasnolud, pół-elf. [ nioziołków nie lubię więc nie biorą udziału w grze]
Profesje: Wojownik ( tu zaczynamy od najemnika), Czarodziej, Elementalista lub Iluzjonista ( poziom 1 ), Złodziej, Strzelec, Druid, Łowca Nagród.
Ekwipunek: Sam dopisze uzgadniając przez gg z graczem

Zasada przyjęcia:Stawiam na bogate opisy wyglądu jak i wcześniejszej jednej przygody historii lub też dlaczego ów BG jest np. Wojownikiem.

Karty Postaci proszę wpisywać w temat. Najciekawsze postacie zostaną przyjęte.
Najlepiej jakby bohaterowie podzieli się profesjami ( Druid jest niekoniecznie widziany, ale jeśli się ktoś uprze, znajdzie się i dla niego robota).

Karta postaci ma zawierać:
Imię:
Nazwisko:
Wzrost:
Wiek:
Opis wyglądu:
Znaki szczególne: (np. szramy, tatuaże, krosty, pryszcze, krzywe nosy, odcięte uszy, zgubione zęby, ślady po odrze itp.)
Historia postaci:
Rodzina: ( o ile jakąkolwiek posiada )
Broń: ( uzupełnia MG)
Magia: ( uzupełnia MG uzgadniając BG)


Rzuty kośćmi i karty uzupełnię po wyborze graczy.

Ewentualne pytania, proszę pisać w temacie lub zgłaszać się na gg: 8050271
Zgłoszenia zbieram do 21.01.07
 
__________________
Yami yori mo nao kuraki mono, Yoru yori mo nao hukaki mono Konton no umi yo, tayutoishi mono, konjiki narishi yami no oo Ware koko ni nanji ni negau, ware koko ni nanji ni chikau Waga maeni tachifusagarishi subete no orokanaru mono ni Ware to nanji ga chikara mote hitoshiku horobi o ataen koto o! Giga Sureibu!
Tamriel jest offline